ASMENINIO PREKINIO VARDO KONSULTACIJA

ASMENINIO PREKINIO VARDO KONSULTACIJA

Ši paslauga yra puikus pasirinkimas, jei nori susikurti aiškią savo asmeninio prekinio vardo komunikacijos strategiją, tapti labiau matoma ir lengviau pritraukti savo svajonių klientus.

Ar bent įsivaizduoji, kiek daug Tavo potencialių klientų šiuo metu naršo internete?

Jie pavargo laukti ir yra pasirengę investuoti, o jų rankose – mokėjimo kortelės. Ir štai, jie patenka į Tavo svetainę ar socialinės medijos paskyrą.

Klientai tyrinėja ir vertina Tavo platformą ir vos per kelias sekundes jie: a) paspaudžia mygtuką „susisiekite su manimi“ arba b) ieško toliau supratę, jog Tavo verslas nėra „tas vienintelis“. Vos kelios sekundės – tik tiek laiko Tu turi užkariauti savo potencialų klientą.

Paklausk savęs, ar Tavo interneto kanaluose daroma viskas, jog galėtum be papildomų pastangų pritraukti savo idealius klientus? Jei Tavo atsakymas yra „nesu tikra“ arba „visiškai ne“... Esu čia, kad palaikyčiau Tave kiekviename žingsnyje!

Įsivaizduok, kad...

Įsivaizduok, kad...
 • Esi pripažinta kaip puiki savo srities ekspertė...

 • Tau moka už Tavo aistrą veiklai ir kuriamą vertę...

 • Be vargo ir tiesiog savaime pritrauki savo idealius klientus...
 • Auditorija Tave pažįsta, mėgsta ir pasitiki...

 • Jautiesi pasitikinti savimi ir visapusiškai atsiskleidi internetinėje erdvėje.

 • Esi reguliariai matoma žurnaluose, internetinėse transliacijose ir TV laidose...
 • Konkurentai tampa nereikšmingi, nes Tavo klientai nesutinka dirbti su niekuo kitu, tik Tavimi...

Mūsų bendras darbas Tau leis:

Mūsų bendras darbas Tau leis:

Mūsų bendras darbas Tau leis:
  • Žinoti, kaip išsiskirti iš konkurentų net ir labai prisotintoje rinkoje

  • Turėti aiškią komunikacijos strategiją visuose socialinių medijų kanaluose

  • Tiksliai žinoti, ką, kur ir kada efektyviai publikuoti savo platformose

  • Pritraukti savo tikslinius klientus ir padidinti pardavimus

  • Nuolat kurti asmeninį prekinį ženklą, kuris visiškai atspindės Tavo unikalumą 

  • Suprasti, kaip papasakoti savo istoriją, kad pritrauktum žiniasklaidos dėmesį, o tuomet dar daugiau žmonių sužinos apie Tave ir Tavo paslaugas

ŠTAI, KAS TAVĘS LAUKIA:

01

KLAUSIMYNO PILDYMAS IR PASIRUOŠIMAS  - vos užsiregistravusi konsultacijai, iškart gausi specialų klausimyną, kuris padės man geriau suprasti Tavo situacija bei paruošti būtent Tau skirtas idėjas, rekomendacijas ir patarimus. Tokiu būdu mūsų bendrą darbą kartu išnaudosime maksimaliai produktyviai!

02

PRIVATI STRATEGINĖ SESIJA -  konsultacijai galime susitikti tiek gyvai, tiek virtualiai. Jei norėtum susitikti gyvai, mielai Tave priimsiu savo ofise Vilniaus senamiestyje. Na, o jei norėtum susitikti virtualiai, Tau atsiųsiu Google Meet nuorodą bei pakviesiu susitikimui paruošti stiprų interneto ryšį, tylią aplinką bei užrašinę.

03

1 MĖNESIS MANO PARAMOS - po mūsų konsultacijos visą mėnesį galėsi į mane kreiptis visais svarbiausiais mūsų bendrai sukurtos strategijos klausimais. Pažadu pasirūpinti, kad pirmyn savo tikslų link judėtum užtikrintu ir pasitikėjimo kupinu žingsneliu!

KLAUSIMAI, KURIAIS GALIU TAU PADĖTI:

Tavo Autentiško Prekinio Vardo Pamatas

Šiame žingsnyje sutelksime dėmesį į Tavo unikalumą bei išskirtinį vertės pasiūlymą. Tam, kad galėtume jį išgryninti, naudosime mano “firminę” 5 asmeninio prekinio vardo dalių sistemą, kuri padės mums sukurti tvirtą pamatą Tavo prekės ženklo augimui.

Po šio žingsnio puikiai žinosi, kokios yra Tavo asmeninio prekinio vardo vertybės ir pagrindinė žinutė, kurie padės Tau išsiskirti net ir pačioje konkurencingiausioje rinkoje.

Tavo Socialinių Tinklų Auditas

Kartais klaidas savo versle matyti būna labai sunku. Būtent tam ir reikalinga specialisto pagalba.

Šiame žingsnyje skirsiu dėmesio tam, kaip Tavo verslas atrodo virtualioje erdvėje bei išskirsiu pagrindinius aspektus, kuriems reikia patobulinimo. Atsispyrus nuo šių pastebėjimų, kartu sukursime aiškų veiksmų planą, kuris leis judėti pirmyn kryptingai ir tikslingai.

Atsisveikink su rezultatų neduodančiu, tačiau valandų valandas trunkančiu turinio kūrimu. Po šios sesijos galėsi drąsiai užsidėti profesionalios turinio kūrėjos karūną!

Parduodanti Socialinės Medijos Turinio Strategija

Turinio kūrimas neturi būti sudėtingas!

Ar kada pastebėjai, kad tam tikri asmeniniai prekiniai vardai išauga kosminiu greičiu, kol kiti ilgus metus lieka nepajudėję iš vietos? Tam yra priežastis – tie, kuriems sekasi, naudoja aiškiai apibrėžtas sistemas, leidžiančias jiems nuolatos augti.

Kokia tai sistema? Viskas, daugiau nei paprasta! Mūsų sesijos metu Tau papasakosiu apie 3 (taip, tik 3!) pagrindines turinio rūšis, į kurias susifokusavus Tavo asmeninis prekinis vardas taps viena iš minėtų kosminiu greičiu augančių sėkmės istorijų.

Be to, pasidalinsiu savo strategijomis, kuriomis pasinaudojus viso mėnesio turinį galėsi sukurti vos per kelias valandas! Geriausia dalis? Tai bus būtent tas turinys, kurį išvydusi Tavo auditorija skubės spausti „Susisiekti“ mygtuką.

Vizualinis Tavo Prekinio Vardo Identitetas

Ar kartais galvoji, kad virtualioje erdvėje naudojami Tavo vizualiniai sprendimai yra netvarkingi, nevienodi ir neatspindintys tikrosios Tavęs? Tuomet pasiruošk sužinoti, kaip tiksliai atrodo Tavo asmeninis prekinis vardas!

Kartu aptarsime, kaip Tavo prekės ženklo vizualinį identitetą galime paversti nuosekliu, unikaliu ir pritraukiančiu būtent Tavo tikslinę auditoriją. Pažadu padėti išsirinkti tinkamiausias spalvas, šriftus, kitus vizualinius sprendimus bei duoti asmeninių patarimų, ruošiantis Tavo pirmajai asmeninio prekinio vardo fotosesijai.

Bendruomenės Auginimas & Viešumo Strategija

Spauda, televizija, tinklalaidės, pranešimai konferencijose…tai vos kelios viešųjų ryšių galimybės, kurias gali pasitelkti savo asmeninio prekinio vardo augimui. Kartu sudėliosime tikslią viešumo strategijos planą, kuris padės Tau būti dar labiau matoma ir taip pasiekti savo svajonių klientus.

Vizualai, Internetinė Svetainė, Fotografija

Jei norėtum savo socialinių tinklų bei internetinės erdvės identitetą perkelti į kitą lygį – mielai Tave palaikyčiau tai įgyvendinant! Gyvename vizualumo pilname pasaulyje, kuriame žmonės nuolat formuoja savo nuomonę ir įsitikinimus pagal Tavo asmeninio prekinio vardo estetiką. Būtent todėl turime pasirūpinti, kad šis įspūdis būtų kaip įmanoma geresnis!

Jei pageidauji, mielai pasidalinsiu savo talentingų grafikos dizainerių, fotografų ir stilistų komanda, su kurios pagalba Tau tikrai nebus lygių.

AR ESI PASIRUOŠUSI?

LEISK PASAULIUI ATRASTI TAVO IŠSKIRTINUMĄ

Spausk mygtuką apačioje ir rezervuok laiką mūsų konsultacijai. Drauge sudėliosime žingsnius, kurie Tau padės tapti matoma ir žinoma savo srities specialiste bei pritraukti klientus, kurie norės dirbti būtent su Tavimi!

Konsultacijos trukmė - 1.5 - 2 val.

Investicija - 200€ (arba 175€, jei esi She Is Glowing Klubo narė)

ATSILIEPIMAI

"

Niekas negali paaiškinti asmeninio prekinio vardo strategijų taip paprastai ir suprantamai, kaip Dovilė!

Mūsų bendro darbo metu Dovilė buvo itin gerai pasiruošusi, padariusi milžinišką analizę ir paruošusi daug naudingų pavyzdžių. Be to, ji man patarė, kaip vos keliai žingsniais galiu pakeisti savo verslo planą ir aiškiai nurodė, kaip galiu jį auginti. Dovilė palaikė ir motyvavo mane kiekviename žingsnyje – ji tiesiog nuostabi!

"
Milda Glebutė
"

Prieš pradedant dirbti su Dovile, mano galvoje buvo tikras chaosas, trūko pasitikėjimo savimi ir buvau visiškai netikra nei savimi, nei savo galimybėmis sukurti sėkmingą verslą bei atpažįstamą asmeninį prekinį vardą.

Labai džiaugiuosi, kad ji man suteikė visas reikiamas žinias tai pakeisti!

Šiandien esu sėkminga grožio specialistė, o mane kalendorius – pilnas klientų, tarp kurių ir ne viena įžymybė. Esu be galo laiminga tuo, kaip auga mano karjera ir asmeninis vardas – ačiū Tau Dovile!

"
Sarmite Vidzemniece
"

Dovilė yra tikra savo srities profesionalė. Jos pagalba įgavau daugiau aiškumo ir išsigryninau kelią, kuriuo turiu eiti.

Prieš mūsų sesijas buvau sutrikusi ir nežinojau, ko griebtis. Tuomet supratau, kad geriausias būdas visa tai išsiaiškinti – investuoti į save, savo žinias ir patyrusio profesionalo pagalbą. Būtent taip atradau Dovilę!

Žinau, kad tik nuo manęs priklauso, kokius rezultatus gausiu, tačiau energija ir aiškumas, kurį neša Dovilė yra nenusakomi. Esu dėkinga iš visos širdies.

"
Emilija Kotryna Trunovaitė
"

Jei esate verslininkė, kuri siekia vystyti savo asmeninį prekinį vardą bei tinkamai save pozicionuoti, norint pritraukti daugiau galimybių – Jums būtina susisiekti su Dovile! Ji yra GERIAUSIA šios srities ekspertė, gebanti sukurti aiškų ir konkretų planą, kuris padės pasiekti Jūsų dideles svajones.

"
Karolina Barasnevičiūtė
"

Jei pasiklydote savo asmeninio prekinio vardo kūrimo kelionėje, Dovilės konsultacija yra būtent tai, ko Jums reikia!

Dovilė man padėjo išgryninti aiškius ir konkrečius žingsnius mano asmeninio prekės vardo augimui bei svajonių įgyvendinimui. Daugiau jokio nusivylimo, bandant viską susidėlioti pačiai – dabar žinau ką tiksliai turiu daryti toliau.

"
Kornelija Tocionytė
"

Esu be galo laiminga, kad egzistuoja tokie žmonės kaip Dovilė! Jos energija be galo šilta ir raminanti, o mūsų bendros sesijos metu jaučiausi labai saugi. Kreiptis į ją pagalbos buvo turbūt geriausias sprendimas mano karjeroje.

"
Asta Vaicekavičiūtė
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.