Sveika, mieloji!

Sveika, mieloji!

Tai, jog mes susitikome čia rodo, jog esi pasiruošusi ir pasiryžusi kurti ir auginti savo verslą. Tikriausiai kyla daugybė klausimų, na pavyzdžiui, koks sekantis žingsnis būtų teisingas ir greičiausiai priartintų Tave prie sėkmės?  Aš esu čia tam, kad padėčiau Tau su dideliu pasitikėjimu ir aiškiu planu bei tvirtais žingsniais keliauti į sėkmę.

Esu verslo ir asmeninio prekinio ženklo vystymo ekspertė, mentorė ir keleto verslų įkūrėja Dovilė Urbanaitė. Atvirai dalinuosi savo verslo sėkmės principais bei patirtimi ir esu nepaprastai laiminga, galėdama prisidėti prie savo klientų ir jų verslo augimo.

Nedrąsu žengti pirmuosius žingsnius?

Mano istorija kažkada prasidėjo ten pat, kur ir Tavoji. Su didele baime, nežinia ir jauduliu pradėjau savo pirmąjį vestuvių planavimo verslą Tenerifėje.

„Barefoot Bride Tenerife“ pareikalavo daugybės pastangų, pamokų ir klaidų svečioje šalyje, kol tapo sėkmingu ir klientų vertinamu verslu.

Dabar galiu pasakyti, jog nėra nieko nuostabesnio, nei kurti tai, kuo tiki ir kas džiugina širdį su kiekviena sėkminga diena.

 Asmeninio prekės ženklo ir verslo vystymo klausimais moteris konsultuoju jau ne vieneri metai. Tai man leido iš labai arti pažinti įvairias jų problemas ir poreikius, kurie atsiranda, kuriant labai skirtingas veiklas.

2021 m., kaip mentorė, dalyvavau Swedbank smulkaus verslo akademijoje „Kiekvienas gali“. Tai sustiprino mano pažintį su mažaisiais verslais.
Esu sėkmingai konsultavusi daugiau nei 450 moterų. Todėl puikiai suprantu, su kokiais iššūkiais susiduria pradedantys verslai ir galiu efektyviai patarti, kaip vystyti verslą, išvengiant galimų klaidų.

Kai kurioms iš Jūsų kyla klausimas – nuo ko apskritai pradėti? Kitoms aktualu, kaip užtikrinti jau veikiančio verslo nuolatinę plėtrą. Nesvarbu, ar šiuo metu esi prie starto linijos, ar jau pradėjai savo kelionę, aš padėsiu Tau paruošti aiškų ir kryptingą planą, kaip mažiausiais resursais įgyvendinti didelius tikslus.

Ar kada Tave yra apėmęs jausmas, jog žinai, ko nori, bet tam įgyvendinti trūksta ryžto ir stinga palaikymo? Po šimtų konsultacijų supratau, su kokiomis pagrindinėmis problemomis susiduria verslios moterys. Būtent tada lėmė She Is Glowing moterų klubo įkūrimą.

She Is Glowing – tai daugiau nei moterų susibūrimas, tai didžiulė bendruomenė, kurioje atrandamos partnerės, draugės, bendramintės. Šį klubą sudaro net apie 1000 verslių moterų, kurios aktyviai įsitraukusios į klubo veiklą!

Brangioji, pasakysiu dar daugiau, visą klubo bendruomenę socialinėse medijose sudaro daugiau nei 35 tūkst. moterų. Juk tai milžiniška auditorija Tau ir Tavo veiklai!

Ko galima tikėtis įstojus į šį moterų klubą? Pirmiausia tai didžiulio palaikymo ir motyvacijos pliūpsnio. Čia verda diskusijos, dalijamasi patarimais, pagalba ir palaikymu. Įsiliejusi į bendruomenę Tu galėsi semtis žinių iš dešimčių platformoje esačių ekspertų mokymų įvairiomis temomis. Kiekvieną mėnesį pasidaliname naujais kursais, tad tai užtikrina nenutrūkstamą tobulėjimą.

Kas mėnesį bendruomenės narių laukia vis nauji online kursai ir praktinės dirbtuvės, tad visos teorinės mokymų žinios virsta praktika, kuri padės Tau priimti teisingus sprendimus savo veikloje. Taip pat, čia galima pasinaudoti specialiais, klubo narėms taikomais ekspertų konsultacijų pasiūlymais, rasti mūsų partnerių nuolaidas.

Ar gali patikėti, kad tai dar ne viskas? She Is Glowing savo nares kviečia į įvairius teminius gyvus susitikimus bei klubo renginius, kuriose dalinamasi vertingais pranešimais ir partnerių dovanėlėmis. Tu gali įgyvendinti savo tikslus drauge su She Is Glowing!

Turėdama galimybę iš arti matyti šimtus augančių verslų, galiu patvirtinti, kad sėkmingas verslas nėra stebuklas, kuris įvyksta netikėtai. Tai – aiški bei veiksminga strategija, kuri realizuojama kartu su nuoširdžiu darbu.

Mano misija – motyvuoti ir padėti moterims įgyvendinti savo verslo viziją, kurti tvirtus verslus ir atskleisti save mylimose veiklose.

Nuoširdžiai dalinuosi visa savo sukaupta patirtimi ir žiniomis tam, jog kelionė link užsibrėžtų tikslų būtų aiški, ryžtinga ir sėkminga.

Na, dabar jau ar esi pasiruošusi keliauti link savo svajonių?

Galbūt norėtum sužinoti...

Taip, mielai bendradarbiauju su keletu prekinių vardų, atitinkančių mano pamatines vertybes. Dažniausiai renkuosi ilgalaikes ir abipusiu pasitikėjimu paremtas partnerystes - daugiau informacijos šiuo klausimu galėčiau Jums suteikti čia.

Taip, viešasis kalbėjimas yra viena iš mano aistrų. Pagrindinės mano ekspertizę atitinkančios temos yra: 

  • Verslumas ir verslo kūrimas
  • Asmeninis prekinis vardas
  • Skaitmeninis marketingas ir scoiainė medija
  • Moterų lyderystė

Visgi, esu atvira ir kitoms temoms, todėl kviečiu susisiekti su manimi čia ir su malonumu aptarsiu Jūsų poreikius bei lūkesčius.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.