26. Prekinio ženklo „Salanida“ įkūrėja Gabrielė: verslą vystau su buvusia konkurente, viena kitą puikiai papildome

 „Salanida“ – prekinis ženklas kuriantis minkštus, rankų darbo gaminius alsuojančius jūrine dvasia, šiluma bei jaukumu. Prekės ženklui vadovaujanti Gabrielė Kerpytė sako, jog kuriami rūbai yra nepavaldūs laikui ar net tendencijoms.

Tad šį kartą su kūrėja kalbame apie 11 metų gyvuojantį verslą, ištikusias krizes, (ne)glamūrinę šios industrijos „virtuvę“ bei tai, kaip kilo idėja į komandą pasikviesti buvusią konkurentę!

Gabrielė prisimena, verslą ji pradėjo būdama vos dvidešimt kelerių metų, tuo metu, kaip teigia pašnekovė, niekas nebuvo baisu, tačiau jeigu būtų žinojusi, kokia kelionė ir iššūkiai jos laukia, vargu ar būtų pradėjusi drabužių kūrimo verslą.

Pašnekovė atvirauja, jog per 11 verslo vystymo metų buvo ne tik daug gražių momentų, bet ir tokių, kuomet atrodė, jog atėjo laikas užbaigti kovą su vėjo malūnais ir viską baigti, net ir draugai tuo metu „patarinėjo“ viską mesti, tačiau niekuomet nebuvo tinkamų darbo pozicijų, kurios paskatintų iškeisti mylimą kūrybą.

Šiame interviu kalbame apie konkurentės bei kitų specialisčių prisijungimą, kuris padėjo verslui augti ir siekti norimų pardavimų, apie tai, kaip išsirinkti tinkamas kolegas, apie gamybos proceso užkulisius bei kūrybą, kuriai, kaip Gabrielė sako, skiria daug išieškojimų ir bandymų.

 

Šiame pokalbyje Tavęs taip pat laukia:

  • Kaip kilo idėja sujungti jėgas su konkurente?
  • Ką verta apmąstyti prieš bendradarbiavimą su verslo partneriais?

  • Kaip atrodo Gabrielės kasdienybė darbo erdvėje?

  • Kaip tvarkytis su ištinkančiomis veiklos krizėmis?

  • Drabužių linijos kūrimo procesas, kas slepiasi už šio glamūrinio šydo?

  • Pagrindiniai reikalavimai, kuriuos kelia Gabrielė būsimiems kolegoms.

  • Kas svarbiau: geras produktas ar geras marketingas?

  • Kokiais marketinginiais būdais prekinis ženklas „Salanida“ didina savo žinomumą, prisitraukia klientus?

  • Kokia yra sėkmingos plėtros užsienyje paslaptis?

  • Kokią dalį visų prekinio ženklo pardavimų užima užsienio rinka?

Nori išgirsti daugiau įkvepiančių pokalbių? Prisijunk prie didžiausio verslių moterų Klubo Lietuvoje ir atrask online kursus, seminarus, privačius renginius, palaikančią bendruomenę ir begales kitų galimybių Tavo ir Tavo verslo augimui – www.sheisglowing.lt

Nepraleisk tinklalaidės vedėjos Dovilės Urbanaitės patarimų verslo pradžios, vystymo, socialinės medijos ir asmeninio prekinio vardo kūrimo klausimais – www.instagram.com/dovileco

She Is Glowing podcast’ą įrašome Workland verslo centre įsikūrusioje Podcast Studijoje. Tai jauki erdvė su puikia akustika ir aukštos kokybės įranga, kuria savo garso ir vaizdo įrašams gali pasinaudoti ir Tu! Daugiau informacijos ieškok www.wrkland.com/lt/sprendimai/podcast-studija

 

Close

LOVE THIS THEME?

ENTER FOR THE OPPORTUNITY
TO WIN A FREE THEME!