24. Keramikė Goda Litvinaitė-Aleknė: visada pavydėjau žmonėms, kurie turi vieną sritį

Reikėjo apie 10 metų, kad suprasčiau, kad esu kūrėja, kad atrasčiau TĄ veiklą, kuri užkurtų varikliuką manyje“, – viename iš savo soc. tinklų apie savo profesinę kelionę pasakoja keramikė bei „Les Deux Alekna Home Decor“ bendraįkūrėja Goda Litvinaitė-Aleknė.

Šios tinklalaidės pašnekovė Goda galėtų pasigirti pačia ryškiausia ir įvairiausia pasimatuotų profesijų puokšte. Moteris šiame pokalbyje pasakoja, jog ji visuomet siekė vadovės pozicijos, tokį norą jai suformavo studijos ISM universitete. Ji manė, kad lyderės kedė yra ta vieta, kurioje ji jaustųsi patogiausiai.

Po baigtų studijų, pašnekovė pirmiausia išbandė samdomo darbo rėmus, ji teigia, jog laisvė yra būtent tas žodis, kuris apibūdina didžiausią tuo metu jaustą trūkumą. Vėliau, ji priėmė sprendimą ir išvyko į Prancūziją, ten ji mokėsi kulinarijos, kadangi panoro atidaryti restoraną, tai ir padarė, tačiau nuolatos jaučiamas stresas, nuovargis, bandymas aprėpti visus kampus, o galiausiai pasirodęs covidas, šią veiklą sustabdė.

Po ilgų ieškojimų, siuvimo bei psichologijos studijų, Goda nusprendė, jog laikas atgaivinti pomėgį, kuris jai visuomet kėlė didelį malonumą, tai – keramika.

Šiandien kūrėja gali džiaugtis pilnavertiška savirealizacija, mylima veikla, verslo plėtra užsienyje bei visapusišku mylimojo palaikymu.

Apie drąsą, mamos patarimus, mylimojo Mindaugo užnugarį, būsimą parodą bei daugybę metų užtrukusias paieškas ir kalbėsime naujausiame SIG tinklalaidės epizode.

Šiame pokalbyje Tavęs laukia:

  • Kaip nepasiduoti aplinkinių spaudimui ir neigiamiems komentarams? 
  • Kas moterį paskatino palikti samdomą darbą?
  • Kaip keramikė žada plėstis į skandinavijos šalis?
  • Kokios atsakobymės darbe atitenka Godai, o kokios jos vyrui Mindaugui?
  • Kokiais būdais Goda pasiekė Amerikos rinką?
  • Kaip į nuolatinius karjeros pokyčius reagavo šeima, partneris?
  • Kur ieškoti investicijų verslui?
  • Ar verta pasinerti į bendrą veiklą su antrąja puse?
  • Kaip reaguotų Godos vyras, jeigu ji nuspręstų imtis dar vieno pokyčio po ilgų klajonių?

Nori išgirsti daugiau įkvepiančių pokalbių? Prisijunk prie didžiausio verslių moterų Klubo Lietuvoje ir atrask online kursus, seminarus, privačius renginius, palaikančią bendruomenę ir begales kitų galimybių Tavo ir Tavo verslo augimui – www.sheisglowing.lt

Nepraleisk tinklalaidės vedėjos Dovilės Urbanaitės patarimų verslo pradžios, vystymo, socialinės medijos ir asmeninio prekinio vardo kūrimo klausimais – www.instagram.com/dovileco

She Is Glowing podcast’ą įrašome Workland verslo centre įsikūrusioje Podcast Studijoje. Tai jauki erdvė su puikia akustika ir aukštos kokybės įranga, kuria savo garso ir vaizdo įrašams gali pasinaudoti ir Tu! Daugiau informacijos ieškok www.wrkland.com/lt/sprendimai/podcast-studija

Close

LOVE THIS THEME?

ENTER FOR THE OPPORTUNITY
TO WIN A FREE THEME!