20. „Workland“ vadovė Laura Panovienė: Jeigu nori klientų, tai eik ir „pasiimk“ tuos klientus

Galime drąsiai sakyti, jog naujausios tinklalaidės pašnekovė yra pati profesionaliausia skirtingų veiklų bei įvairiausių atsakomybių žongliruotoja. Šį kartą įrašų studijoje apsilankė ne bet kas kitas, o pati „Workland biurų ir bendradarbystės erdvių vadovė Lietuvoje Laura Panovienė.

She Is Glowing Klubo įkūrėja Dovilė besiklausydama Lauros patarimų norėjo griebti baltą popieriaus lapą ir viską fiksuoti, kadangi pašnekovė dalijosi savo karjeros užkulisiais bei vertingais patarimais, kuriuos tą pačią minutę galime imti ir praktiškai pritaikyti asmeninėje gyvenimo rutinoje.

Laurą galime apibūdinti, kaip standartus laužančią moterį, vos baigusi mokyklą ji nusprendė, jog nori savo jėgas išbandyti kariuomenėje, kurioje ne tik nuolankiai sekė visas komandas, iššoko parašiutu, išmoko išardyti ginklą, bet ir turėjo galimybę susiformuoti tvirtą charakterį. Juk tarnyboje negali parodyti nei sau, nei kitiems, kad negali susitvarkyti sunkiose situacijose. 

Kuomet turiu sudėtingą situaciją, geriausias mano gydytojas yra darbas, negaliu sau leisti sėdėti ir pergalvoti šimtus kartų tą pačią situaciją, aš tiesiog žinau, kad turiu įveikti užduotį, kadangi svarstymams nėra laiko.“, - pasakoja pašnekovė.

Užimdama vadovės pareigas Laura susiduria su daug skirtingų atsakomybių, tačiau viena iš jos darbo etikos taisyklių, nesukurti atskirties tarp jos ir kitų darbuotojų.

Ji sako, jog dažnai pasitaiko taip, kad tarp vadovo ir pavaldinių įvairiose įmonėse atsiranda didžiulis atotrūkis. Laura teigia, jog kiekviena verslininkė, kiekviena vadovė turi nebijoti atsisėsti į tą pačią užduočių valtį kartu su kolegomis, ir nesvarbu, ar užduotį reikės atlikti registratūroje, ar svarbaus susitikimo metu. Darbuotojai neturi jausti šalto ryšio.

Pažadame, jog šiame pokalbyje išgirsite įkvepiančių minčių bei naudingų patarimų. Nestigs juoko, pozityvios energijos bei postūmio tobulėti! 

Šiame pokalbyje Tavęs laukia:

 • Kokį laiką pašnekovė yra nusistačiusi asmeniniam tobulėjimui?
 • Kas Laurą privertė įstoti į 5:00 valandos ryto klubą?
 • Griežtų ribų nustatymas: ankstyva jaunystė ar pirmasis senatvės požymis?
 • Kaip Laura tvarkėsi su kategoriškumu, kam tai kišo koją?
 • Du vaikai, vadovės pareigos bei trys augintiniai, kaip išlaikyti balansą ir nepamiršti savęs?
 • Kodėl pašnekovei penktadienis būdavo blogiausia diena savaitėje?
 • Kokie keli įpročiai Laurai suformavo naują rutiną, kurios pagalba ji turi kokybišką laiką viena?
 • Kokio klausimo susilaukė ir pati Dovilė?
 • Kaip Laurai kilo idėja „Workland“ atidarymo proga surengti madų demonstravimą?
 • Kokiu būdu turime parduoti idėjas savo draugams, klientams, kolegoms ar net šeimos nariams? 
 • Praktika, kuri padės pasiruošti nepatogiems investuotojų klausimams.

Nori išgirsti daugiau įkvepiančių pokalbių? Prisijunk prie didžiausio verslių moterų Klubo Lietuvoje ir atrask online kursus, seminarus, privačius renginius, palaikančią bendruomenę ir begales kitų galimybių Tavo ir Tavo verslo augimui – www.sheisglowing.lt

Nepraleisk tinklalaidės vedėjos Dovilės Urbanaitės patarimų verslo pradžios, vystymo, socialinės medijos ir asmeninio prekinio vardo kūrimo klausimais – www.instagram.com/dovileco

She Is Glowing podcast’ą įrašome Workland verslo centre įsikūrusioje Podcast Studijoje. Tai jauki erdvė su puikia akustika ir aukštos kokybės įranga, kuria savo garso ir vaizdo įrašams gali pasinaudoti ir Tu! Daugiau informacijos ieškok www.wrkland.com/lt/sprendimai/podcast-studija

Close

LOVE THIS THEME?

ENTER FOR THE OPPORTUNITY
TO WIN A FREE THEME!