19. Sėkmingas Odore d'amore prekinis vardas vos per vienerius metus – beribis biudžetas marketingui ar gerai apgalvota strategija?

Šį kartą She Is Glowing podcast'ų studijoje bendravome su prekinio vardo Odore d'amore vadove Agne Prakapavičiūte. Naujasis epizodas yra puikus pavyzdys, jog tikslingai dirbant net ir mažoje komandoje, galime pasiekti norimus tikslus vos vienerių metų laikotarpyje.

Pašnekovė teigia, jog anksčiau į kvepalus ji taip dažnai neatkreipdavo savo dėmesio ir net nenutuokė, jog būtent LinkedIn platformos dėka atsidurs aukštosios parfumerijos pasaulyje  prekinio vardo vadovės pozicijoje, kuri viską apvertė aukštyn kojomis.

Įgijusi aukštąjį išsilavinimą finansų srityje, Agnė visuomet turėjo polinkį generuoti naujas idėjas bei pasiūlymus, kurie galėtų ženkliai pagerinti pardavimus, regis, jog marketingo sritis buvo moters kraujyje!

Pokalbio metu išgirsite patarimus, kaip turėtume rinktis savo asmeninius kvepalus, sužinosite, kokia netikėta linkme pasisuko jos darbo pokalbis, kokie marketinginiai sprendimai padėjo užauginti sėkmingą prekinio vardo įvaizdį vos per vienerius metus, bei kodėl Lietuviai vis dar renkasi tai, kas patinka daugumai?

Šiame pokalbyje Tavęs laukia:

  • Kaip pamatuoti ar tapai šiltą žinutę transliuojančiu prekiniu ženklu?
  • Google įrankis, kurį privalo turėti kiekvienas verslas.
  • Nano/micro ar didieji nuomonės formuotojai, kurių reklama veiksmingesnė?
  • Kodėl susirašiusi 10 tikslų aštuonis iš jų Agnė išbraukia, iš kurių marketingo specialistų ji to išmoko?
  • Kodėl būtent renginiai yra didžiausias aukštosios parfumerijos namų arkliukas?
  • Kokie yra pašnekovės patarimai kuriant ryšį su klientais?
  • Nedidelė kolegų komanda: efektyvus darbas ar nuolatinis bėgimas užduočių įgyvendinimo link?
  • Kokia ta pačia vertybe turi vadovautis darbdavys ir darbuotojas, kad abi pusės būtų patenkintos?

Nori išgirsti daugiau įkvepiančių pokalbių? Prisijunk prie didžiausio verslių moterų Klubo Lietuvoje ir atrask online kursus, seminarus, privačius renginius, palaikančią bendruomenę ir begales kitų galimybių Tavo ir Tavo verslo augimui – www.sheisglowing.lt

Nepraleisk tinklalaidės vedėjos Dovilės Urbanaitės patarimų verslo pradžios, vystymo, socialinės medijos ir asmeninio prekinio vardo kūrimo klausimais – www.instagram.com/dovileco

She Is Glowing podcast’ą įrašome Workland verslo centre įsikūrusioje Podcast Studijoje. Tai jauki erdvė su puikia akustika ir aukštos kokybės įranga, kuria savo garso ir vaizdo įrašams gali pasinaudoti ir Tu! Daugiau informacijos ieškok www.wrkland.com/lt/sprendimai/podcast-studija

Close

LOVE THIS THEME?

ENTER FOR THE OPPORTUNITY
TO WIN A FREE THEME!